Aktualności

sie22

Rekuperacja z dofinansowaniem instalacji w ramach "Czystego powietrza"

Zależy Ci na wydajnej i energooszczędnej wentylacji pomieszczeń w Twoim domu, dzięki której zawsze będziesz mógł oddychać pełną piersią — nawet zimą, bez wychładzania pokoi i zwiększonych kosztów ogrzewania? Rekuperacja to doskonałe rozwiązanie, o którego zaletach opowiemy w tym artykule. Teraz możesz skorzystać z atrakcyjnego dofinansowania w ramach programu “Czyste powietrze”. Sprawdź, jak wiele zyskasz, instalując nowoczesny rekuperator!

Czy wiesz, że na zakres prac WENTYLACJA MECHANICZNA Z ODZYKIEM CIEPŁA możesz otrzymać nawet 16 700 zł zwrotu?

Szczegóły programu CZYSTE POWIETRZE znajdziesz w poniższym linku:

https://czystepowietrze.gov.pl/czyste-powietrze/

 

 

sie  22
Więcej
sie16
uprawnienia f-gaz

CERTYFIKAT FGAZ DLA PRZEDSIĘBIORCY

Co to są uprawnienia f-gazowe?

Uprawnieia f-gazowe to dokument pozwalający na wykonywanie prac związanych z zastosowaniem substancji zubożających atmosferę. Osoby zajmujące się montażem, konserwacją lub eksploatacją urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych powinny taki dokument posiadać.

Uzyskanie certyfikatu następuje po kursie i zdaniu egzaminu. Certyfikat f-gazy jest wydawany przez Urząd Dozoru Technicznego.

Szczegóły i wskazówki do uzyskania certyfikatu dla przedsiębircy znajdują się poniżej:

https://www.udt.gov.pl/certyfikaty-dla-przedsiebiorcow

 

 

sie  16
Więcej
sie03

Klimatyzacja w mieszkaniu

Gdy nadchodzą letnie upały, wiele osób marzy o wygodzie, jaką jest przyjemnie chłodne powietrze. Dziś klimatyzator jest coraz częściej wybieranym wyposażeniem zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w lokalach w blokach. W tym artykule odpowiemy na trzy najczęściej pojawiające się pytania dotyczące klimatyzacji w mieszkaniu. Zapraszamy do lektury!
 
Zapraszamy do naszej oferty:
 
sie  03
Więcej
cze05

Wpływ klimatyzacji na środowisko naturalne

Rosnąca świadomość dotycząca tego, jak bardzo działalność człowieka odciska się na środowisku naturalnym, sprawia, że coraz częściej zastanawiamy się nad tym, czy powszechnie stosowane w budynkach udogodnienia nie wpływają negatywnie na otoczenie. W przypadku cieszących się ogromną obecnie popularnością systemów klimatyzacji przez wiele lat poruszana była kwestia szkodliwości czynników chłodniczych niezbędnych do prawidłowego działania klimatyzatorów, a także wysokiego poziomu zużywanej przez nie energii elektrycznej.

cze  05
Więcej
maj11

Na czym polega klimatyzacja w Smart Home?

Nowoczesne technologie coraz częściej trafiają do naszych domów, co w gruncie rzeczy nie zaskakuje. Na przykład system smart home pozwala znacząco usprawnić funkcjonowanie obiektów mieszkalnych, a prawidłowo wdrożony, nie tylko wpływa pozytywnie na wygodę i bezpieczeństwo użytkowników, ale również genere oszczędności. Dzięki programowalnej automatyce, która dostosowuje działanie poszczególnych urządzeń w domu do indywidualnych potrzeb mieszkańców, zminimalizowane zostają straty energii elektrycznej czy ciepła. Sztandarowym przykładem takiej wszechstronnej funkcjonalności inteligentnego domu jest klimatyzacja i to na tym systemie skupimy się w tym artykule.

maj  11
Więcej

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl